Gminne Igrzyska w Dwuboju Sprawnościowym dziewcząt i chłopców, rocz. 2002 i mł..

naglowek_hala

W dniu 9 stycznia 2013 roku na Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Werbkowicach, odbyły się Gminne Igrzyska w Dwuboju Sprawnościowym dziewcząt i chłopców, rocz. 2002 i mł. W Igrzyskach udział wzięło 84 zawodników, reprezentujących 7 szkół podstawowych gminy Werbkowice. Zawody zaliczane są do punktacji generalnej współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych na rok szkolny 2012/2013.

Zapisy do szkółki piłkarskiej

20130104szkolkaWójt Gminy Werbkowice organizuje na rok 2013 pozaszkolne zajęcia z piłki nożnej dla dzieci szkół podstawowych rocznik 2005-2002 (chłopcy).

Gminne Igrzyska w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

naglowek_hala

W czwartek 25 października 2012 roku, na Hali Sportowej w Werbkowicach odbyły się Gminne Igrzyska w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. W Igrzyskach wystartowało 55 zawodników, reprezentujących 8 Szkół Podstawowych Gminy Werbkowice.

Gminne Igrzyska w Dwa Ognie Dziewcząt i Chłopców, rocz. 2002 i mł.

naglowek_halaW dniu 11 grudnia 2012 roku, na Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Werbkowicach odbyły się Gminne Igrzyska w Dwa Ognie Dziewcząt i Chłopców. W Igrzyskach wystartowało ponad 60 zawodników, reprezentujących 8 Szkół Podstawowych Gminy Werbkowice.

Mistrzostwa Gimnazjum w Indywidualnym Tenisie Stołowym

naglowek_halaW dniu 18 października 2012 roku w Hali Sportowej w Werbkowicach odbyły się Mistrzostwa Gimnazjum w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. W mistrzostwach uczestniczyło 20 chłopców i 23 dziewcząt.

Szlachetny Turniej - GRAMY DLA ŁUKASZA

naglowek_halaW przedświątecznej atmosferze, w piękny zimowy dzień 9 grudnia 2012 roku na Hali Sportowej im. Bronisława Malinowskiego przy Zespole Szkół w Werbkowicach, odbył się Charytatywny Turniej w Halowej Piłce Nożnej pn. GRAMY DLA ŁUKASZA. Pomysł organizacji turnieju zrodził się w drużynie Raiders z Hrubieszowa i bardzo szybko znalazł akceptację w gminie Werbkowice. Organizatorem szlachetnego turnieju była hala sportowa w Werbkowicach, a patronat objął Lech Bojko Wójt Gminy.

III Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - eliminacje wojewódzkie dziewcząt

naglowek_halaW piątek 21 września 2012 roku, na boisku Orlik 2012 w Werbkowicach odbyły się eliminacje wojewódzkie III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. W turnieju udział wzięły 4 zespoły: UKS Salamandra Jarosławiec, UKS Lider Zamość, Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Hrubieszowie oraz Zespół Szkół w Werbkowicach.

III Turniej Charytatywny w Halowej Piłce Nożnej „GRAMY DLA ŁUKASZA”

naglowek_halaW dniu 9 grudnia 2012 roku, początek godzina 10:00 na Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Werbkowicach, odbędzie się charytatywny turniej piłkarski, którego cały dochód przekazany zostanie na pokrycie kosztów leczenia Łukasza. Patronat nad imprezą objął Lech Bojko Wójt Gminy Werbkowice.

Rusza liga powiatowa w siatkówce w ramach Grand Prix, sezon 2012/2013

naglowek_halaHala Sportowa im. Bronisława Malinowskiego w Werbkowicach serdecznie zaprasza amatorskie drużyny z powiatu hrubieszowskiego do udziału w cyklu turniejów w ramach Grand Prix w siatkówce, powiatu hrubieszowskiego.